Zagospodarujemy Twoją magazynową przestrzeń Wyposażenie magazynów - konsultacje Projekt magazynu wysokiego składowania Dostawa i montaż regałów wysokiego składowania

Zwiększenie powierzchni magazynowej

Składowanie dokumentów lub dowolnych innych towarów często wymaga bardzo dużej przestrzeni magazynowej - a nie zawsze taką dysponujemy. Nie oznacza to jednak, że należy wykupować dodatkowe hale bądź pozbywać się nadmiaru, mimo wszystko nadal potrzebnych, przedmiotów. Udostępniamy rozwiązania, które pozwolą jeszcze lepiej rozplanować wnętrze udowadniając, że można znaleźć w nim miejsce dla kolejnych skrzyń oraz pudeł. A przy tym nie będzie to wiązać się z pracami budowlanymi bądź remontowymi, ani też z dużym nakładem pieniężnym.

Zwiększenie powierzchni magazynowej umożliwiają między innymi podesty wolnostojące, które projektujemy oraz wykonujemy zgodnie z indywidualnymi wymaganiami naszych Klientów. Dlatego też nie znajdą tu Państwo standardowego udźwigu, wysokości bądź głębokości podestu. Wystarczy, że otrzymamy oczekiwania dotyczące specyfikacji technicznej bądź wielkości towaru, który ma się znaleźć na konstrukcji, a postaramy się wspólnie przygotować najlepsze rozwiązanie. Możemy nawet dopasować liczbę poziomów, stosując takie dodatkowe udogodnienia, jak wsporniki lub bariery.

Nasze podesty wolnostojące są wykonane z wysokogatunkowego metalu - oznacza to, że wyróżniają się doskonałą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Ich żywotność jest również znacznie wydłużona, co pozwoli Państwu eksploatować je przez znacznie dłuższy czas. Aby uniknąć zadrapań oraz obtarć, powierzchnia konstrukcji zostanie pokryta lakierem proszkowym w wybranym przez Klienta kolorze.

Jednocześnie podesty wolnostojące, zwiększające powierzchnię magazynową, wyróżniają się bardzo lekką konstrukcją (nie ograniczając przy tym jej udźwigu). Można je również dowolnie przebudowywać i poszerzać, aby podesty zawsze na bieżąco dostosowywały się do potrzeb hali magazynowej. Ich montaż i demontaż nie wymaga dużych nakładów czasowych oraz siłowych, co zwiększa komfort eksploatacji oraz znacząco przyspiesza przykładowo przenosiny komponentów. Częścią konstrukcji są stabilne schody, które umożliwiają przejście na wyższe poziomy.