Zagospodarujemy Twoją magazynową przestrzeń Wyposażenie magazynów - konsultacje Projekt magazynu wysokiego składowania Dostawa i montaż regałów wysokiego składowania

Serwis regałów

Niekontrolowany wjazd wózka widłowego oraz niewłaściwa eksploatacja to najczęstsza przyczyna uszkodzenia regałów paletowych. W takiej sytuacji niezbędne jest ich serwisowanie. Klienci obawiają się jednak, że po naprawie jakiegokolwiek urządzenia, nie będzie ono działało tak dobrze, jak wcześniej. Nic bardziej mylnego! Zakres wykonywanych przez nas prac przywraca poprawny i pierwotny stan techniczny.

Przygotowaliśmy dla Państwa profesjonalny serwis, w ramach którego wykonujemy naprawy uszkodzonych regałów. Oferujemy również profesjonalne przeprowadzki systemów regałowych. Oprócz demontażu owych systemów i ich ponownego montażu wykonujemy inwentaryzacje elementów, połączoną z klasyfikacją pod względem technicznym, pakowanie oraz transport.

Wszystkie wykonywane przez naszych specjalistów prace: przeprowadzki, montaż i demontaż, a także serwis regałów są prowadzone z zachowaniem przepisów BHP i spełniają wymogi wszelkich obowiązujących norm.

Po zakończeniu wszystkich prac montażowych i ochronnych, oddajemy w Państwa ręce gwarancję.