Zagospodarujemy Twoją magazynową przestrzeń Wyposażenie magazynów - konsultacje Projekt magazynu wysokiego składowania Dostawa i montaż regałów wysokiego składowania

Regały półkowe HI-280


Dezorganizacja i bałagan są nieodłącznymi wrogami każdego miejsca pracy. Proponowane przez nas regały pomogą w zachowaniu porządku i świetnie sprawdzą się w miejscach, w których ważna jest efektywne zagospodarowanie przestrzeni. HI-280 to wszechstronny system półkowy z niemalże nieograniczonymi opcjami zastosowań, który może stać się funkcjonalnym wyposażeniem magazynu lub sklepu. Regały są niezwykle łatwe w montażu.

Konstrukcję bardzo łatwo dostosować można do wymogów klienta i specyfiki zamówienia. System posiada 47 standardowych wariantów półki i słupka dla 280 różnych wymiarów instalacji. Dwa typy słupków zapewniają spełnienie wszelkich wymagań obciążeniowych, dzięki czemu regał jest wytrzymały i nie traci stabilności podczas składowania.

Prezentowane w naszej ofercie regały półkowe wyposażyć można w szeroki wachlarz akcesoriów, zaprojektowanych dla spełnienia wszelkich wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki nim nie tylko półki będą idealnie dostosowane do towarów, które będą na nich składowane, ale również sama konstrukcja regałów zyska dodatkową stabilizację i zabezpieczona zostanie przed przypadkowymi uszkodzeniami.

Racjonalna przestrzeń pracy może być zabudowana zarówno standardowymi regałami jak i regałami dla dużych opakowań - wszystko dostępne w jednym systemie.

Z biegiem czasu nasze wyroby nie tracą ani swojej funkcjonalności, ani estetycznego wyglądu. W standardzie wszystkie części są galwanizowane a w przypadku wersji kolorowej, dodatkowo malowane proszkowo, w celu zapewnienia długoletniego zabezpieczenia antykorozyjnego. Doskonała jakość potwierdzona jest licznymi atestami jakości i zaufaniem dotychczasowych klientów.
regały półkowe HI-280 regały półkowe HI-280 regały półkowe HI-280 regały półkowe HI-280 regały półkowe HI-280 regały półkowe HI-280