Zagospodarujemy Twoją magazynową przestrzeń Wyposażenie magazynów - konsultacje Projekt magazynu wysokiego składowania Dostawa i montaż regałów wysokiego składowania

Składowanie dokumentów

Jednym z flagowych produktów w naszej ofercie są regały umożliwiające składowanie dokumentów. To właśnie dzięki nim nasi Klienci będą mogli zadbać o lepszą organizację przestrzeni w swojej firmie, jednocześnie mogąc w dowolnym momencie odszukać niezbędne produkty. Zadbaliśmy, aby zastosowane materiały, jak i rozwiązania konstrukcyjne, zapewniły im zwiększoną trwałość oraz przedłużoną żywotność.

Oferowane przez nas regały do składowania materiału zostały wykonane z wysokogatunkowego metalu, z wykorzystaniem usztywnienia w postaci stężeń krzyżakowych. Aby uniknąć zadrapań oraz ścierania wynikających z regularnej eksploatacji, wykorzystaliśmy lakier proszkowy (w kolorze jasny popiel, np. RAL7035), którym pomalowana została powierzchnia konstrukcji. Oferujemy je w następującej specyfikacji technicznej:

  • długość półek może osiągnąć 70, 80, 90, 100, 120 lub 130 cm,
  • głębokość półek może osiągnąć od 30 do 35 cm,
  • nośność półki wynosi do 100 kg.

Dużą zaletą naszych produktów jest możliwość swobodnego wyciągania oraz układania dokumentów, nie obawiając się o przypadkowe wypadnięcie półki - jest to możliwe dzięki zastosowaniu stalowych zaczepów, stabilizujących konstrukcję. Z tego samego materiału zostały wykonane wszystkie pozostałe mechanizmy przekładni, które zostały z przodu zakryte ozdobnymi panelami blaszanymi. Pomiędzy regałami znajdują się odboje dystansowe z odstępem 20 mm, aby zredukować szansę zgniecenia dłoni pracownika.

Cała konstrukcja jest wyjątkowo stabilna, aby uniknąć przypadkowego przechylenia bądź wywrócenia całego regału. Dodatkowo usztywniają go dedykowane systemy zabezpieczające. Nie oznacza to, że przesuwanie regału jest zadaniem skomplikowanym - wykorzystaliśmy mechanizm napędowy i trójramienne korby z blokadą, która redukuje możliwość samoczynnego przesunięcia konstrukcji. Ponadto zastosowaliśmy łożyska kulkowe w układzie jezdnym, które dzięki funkcji samosmarowania nie wymagają konserwacji. Na życzenie naszych Klientów możemy oznakować każdą konstrukcję umożliwiającą składowanie dokumentów odpowiednią tabliczką, która zostanie wykonana z tworzywa sztucznego.