Zagospodarujemy Twoją magazynową przestrzeń Wyposażenie magazynów - konsultacje Projekt magazynu wysokiego składowania Dostawa i montaż regałów wysokiego składowania

Regały wielopoziomowe HI280


Wszędzie tam, gdzie ograniczona przestrzeń nie pozwala na stworzenie rozbudowanego systemu półek, zastosować można prezentowane w naszej ofercie regały wielopoziomowe. Ich konstrukcja oparta jest na standardowym regale półkowym HI280. Kolejne kondygnacje uzyskiwane są poprzez zamontowanie bezpiecznych i wytrzymałych elementów podłogowych. Decydując się na tego typu rozwiązanie zyskują Państwo większą powierzchnię do składowania, bez konieczności wykonywania dodatkowych prac budowlanych w magazynie.

Wysokiej jakości elementy gwarantują trwałość i stabilność konstrukcji oraz bezpieczne użytkowanie systemu wielopoziomowego. HI280 posiada szeroką gamę słupków i półek, dzięki czemu regały są dokładnie dostosowane do potrzeb i można z nich stworzyć idealnie współgrającą z pomieszczeniem zabudowę. W trakcie każdej z realizacji wyszukujemy najbardziej optymalne rozwiązania, które będą ułatwieniem dla przyszłych użytkowników i umożliwią wygodny dostęp do każdej półki.

Szeroki wachlarz dostępnych akcesoriów, umożliwia składowanie wszelkiego rodzaju towarów w sposób uporządkowany, a także dodatkowe zabezpieczenie konstrukcji przed uszkodzeniami. Modyfikacje instaluje się łatwo, ponieważ nie wymagają one dodatkowych elementów mocujących. Wykorzystane do stworzenia wielopoziomowych regałów profile są również galwanizowane i malowane proszkowo, dzięki czemu przez lata skutecznie opierać się będą korozji. Nowoczesny i estetyczny wygląd sprawi, że nie tylko nadadzą magazynowi nowej funkcjonalności, ale również poprawią jego efekt wizualny.
regały półkowe wielopoziomowe-antresole regały półkowe wielopoziomowe-antresole regały półkowe wielopoziomowe-antresole regały półkowe wielopoziomowe-antresole regały półkowe wielopoziomowe-antresole regały półkowe wielopoziomowe-antresole regały półkowe wielopoziomowe-antresole regały półkowe wielopoziomowe-antresole regały półkowe wielopoziomowe-antresole