Zagospodarujemy Twoją magazynową przestrzeń Wyposażenie magazynów - konsultacje Projekt magazynu wysokiego składowania Dostawa i montaż regałów wysokiego składowania

Serwis i naprawa regałów

Regały w magazynie zazwyczaj poddawane są dużym obciążeniom, a pospiech i nieuwaga pracowników dodatkowo naraża je jeszcze na uderzenia wózkami paletowymi. Materiały używane do ich produkcji charakteryzują się na ogół bardzo dużą wytrzymałością, zdarza się jednak, że mogą wypaczać się lub wykrzywiać. O tym, że bezpieczeństwo pracujących na hali osób jest priorytetem nie trzeba nikogo przekonywać, dlatego nie można lekceważyć żadnych widocznych wad konstrukcji regału i niezwłocznie skorzystać z usług serwisowych.

Nasza firma zajmuje się kompleksową naprawą regałów. Dzięki bogatemu zapleczu części zamiennych i fachowej kadrze jesteśmy w stanie usunąć każdą usterkę i sprawić, że moduł odzyska sprawność. Napraw dokonujemy nie tylko w ramach gwarancji naszych wyrobów. Nie odmawiamy pomocy, kiedy trafiają do nas uszkodzone regały innych producentów.

Aby mieć pewność, że wykorzystywane w państwa magazynach sprzęty nie stwarzają zagrożenia i mogą w dalszym ciągu być użytkowane, należy poddawać je regularnym przeglądom. Obowiązek ten regulowany jest przez rozporządzenie Ministra Gospodarki i przepisy Unii Europejskiej. Nasza firma skontroluje dla państwa stan techniczny regałów, a wszystkie dokonane czynności udokumentowane zostaną w wystawionym protokole.