Zagospodarujemy Twoją magazynową przestrzeń Wyposażenie magazynów - konsultacje Projekt magazynu wysokiego składowania Dostawa i montaż regałów wysokiego składowania

Lustra przemysłowe i magazynowe


Mimo, iż wózki widłowe i inne pojazdy magazynowe nie poruszają się z dużą szybkością, ryzyka wystąpienia wypadku lub kolizji nie wolno bagatelizować. Zastosowanie w zakładzie pracy płaskich lub wypukłych luster przemysłowych znacznie podwyższa bezpieczeństwo. Ułatwiają one poruszanie się po powierzchni hali przez zwiększenie widoczności w miejscach newralgicznych, takich jak skrzyżowania tras roboczych wózków widłowych, wyjazdów z bram i przejazdów wewnątrzmagazynowych. Z powodzeniem można je również instalować na terenach zewnętrznych.

Lustra przemysłowe można również zamontować w charakterze lusterek wstecznych w samych wózkach widłowych, co znacząco ułatwia wykonywanie manewrów. Półkulisty, wypukły kształt daje szerszy kąt widzenia i pozwala na jednoczesną obserwację kilku kierunków.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych i wytrzymałych materiałów prezentowane w naszej ofercie lustra są odporne na zarysowania, nie tłuką się oraz nie odkształcają. Są też w pełni zgodne zarówno z dyrektywami europejskimi jak i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy.
Lustra przemysłowe i magazynowe Lustra przemysłowe i magazynowe Lustra przemysłowe i magazynowe Lustra przemysłowe i magazynowe