Zagospodarujemy Twoją magazynową przestrzeń Wyposażenie magazynów - konsultacje Projekt magazynu wysokiego składowania Dostawa i montaż regałów wysokiego składowania

Regały wysięgnikowe


Przechowywanie elementów o wydłużonym kształcie zawsze sprawia dużo trudności, ponieważ niedostosowane do ich rozmiarów półki mogą skutkować uszkodzeniem towaru i ograniczać dostęp do niego. Nasza firma oferuje Państwu możliwość bezpiecznego magazynowania wszelkiego rodzaju dłużyc, dzięki nowoczesnemu systemowi regałów wysięgnikowych. Dzięki dużemu zróżnicowaniu dostępnych elementów możliwe jest dokładne dopasowanie naszych wyrobów do wymagań Klienta, nawet tych bardzo specyficznych. System daje możliwość modyfikacji - rodzaj i rozmieszczenie haków bez problemu dostosować można do przechowywanych materiałów.

Dzięki galwanizacji i malowaniu proszkowemu nasze regały wysięgnikowe są dobrze zabezpieczone przed korozją i z biegiem lat nie będą tracić estetycznego wyglądu. Stabilna i wytrzymała konstrukcja w pełni zadba o bezpieczeństwo ułożonych na niej elementów. Tego typu rozwiązania stosować można nie tylko w magazynach. Wytrzymałe półki z wysięgnikami równie dobrze sprawdza się w warsztatach lub sklepach.
Regały wysięgnikowe Regały wysięgnikowe Regały wysięgnikowe Regały wysięgnikowe