Zagospodarujemy Twoją magazynową przestrzeń Wyposażenie magazynów - konsultacje Projekt magazynu wysokiego składowania Dostawa i montaż regałów wysokiego składowania

Akcesoria magazynowe

Wykonujemy nie tylko regały oraz inne elementy wyposażenia magazynów ale również liczne dodatkowe udogodnienia, dzięki którym eksploatacja naszych produktów jest bezpieczniejsza oraz wygodniejsza. W naszej ofercie znajdują się zarówno rozwiązania standardowe, jak i projektowane, produkowane oraz montowane zgodnie z Państwa indywidualnymi potrzebami. W ten sposób można osiągnąć znacznie większą wydajność oraz podnieść ogólny komfort pracy.

Standardowe akcesoria obejmują lustra magazynowe, których zadaniem jest zapewnienie bezkolizyjnego poruszania się między innymi wózków widłowych. Znacząco zwiększa to bezpieczeństwo pracy, a także wiąże się z uniknięciem dodatkowych kosztów w przypadku np. uderzenia maszyną w towar. W zależności od miejsca ich zastosowania oraz obejmowanego obszaru oferujemy je w wariantach ½ kuli, ¼ kuli bądź lustra prostokątnego.

Kolejną propozycją są osłony regałowe czołowe i boczne, które po zamocowaniu do posadzki, uniemożliwiają maszynom transportowym uszkodzenie regału bądź nawet jego przewrócenie. Standardowo wykonujemy osłony o wysokości 400 mm i grubości blachy wynoszącej 4 mm, ale dostosujemy się do indywidualnych parametrów, zgodnie z oczekiwaniami Państwa hali. Osłony są malowane proszkowo na wybrany przez Państwa kolor.

Istotną częścią każdego regału są ograniczniki wysuwu palet, których zadaniem jest dopilnowanie, aby nie znalazła się ona zbyt głęboko. Tego rodzaju kwadratowa rura (metalowa, ocynkowana), zamontowana z tyłu regału zatrzymuje paletę w wybranym miejscu. Takie akcesoria magazynowe oferujemy zarówno w wariancie poziomym, jak i pionowym.

Warto również wspomnieć o półkach siatkowych, które doskonale sprawdzają się przy paletach typu EURO. W zależności od Państwa preferencji ich elementem nośnym może być profil omega bądź płaskownik. Półki siatkowe są dostępne w wersji ocynkowanej ogniowo, w takich wariantach wymiarowych, jak 1050 x 880 oraz 1100 x 880 - jednak tak, jak w przypadku naszych pozostałych produktów, realizujemy również zlecenia indywidualne.

A oprócz tego oferujemy takie akcesoria magazynowe, jak osłony słupów, ram, ścian, ograniczniki palet, podesty i platformy wysuwane do regałów paletowych, pełne, siatkowe ściany osłonowe, belki poprzeczne oraz, jak już wspomnieliśmy, akcesoria specjalnie projektowane i wykonywane na indywidualne Państwa potrzeby. Wystarczy skontaktować się z nami, aby ustalić wszystkie szczegóły.

AKCESORIA AKCESORIA AKCESORIA AKCESORIA AKCESORIA AKCESORIA AKCESORIA