Zagospodarujemy Twoją magazynową przestrzeń Wyposażenie magazynów - konsultacje Projekt magazynu wysokiego składowania Dostawa i montaż regałów wysokiego składowania

Podesty wolnostojące ME-250


Oferujemy Państwu prosty i szybki sposób na zwiększenie powierzchni magazynu poprzez zastosowanie systemu ME250. Są to funkcjonalne, wolnostojące podesty, charakteryzujące się dużym potencjałem aranżacyjnym. W połączeniu z dostępnymi w naszej ofercie regałami pozwalają one na stworzenie funkcjonalnego systemu składowania.

Mimo lekkiej konstrukcji, prezentowane w naszej ofercie moduły pozostają bardzo wytrzymałe i stabilne. Sekretem ich budowy są stalowe belki, dedykowane nawet bardzo wysokim obciążeniom, które zapewniają podwyższeniu optymalne wsparcie i umożliwiają jego bezpieczne, długotrwałe użytkowanie. W tworzonych przez nas realizacjach zawsze dobieramy takie rozwiązania, które będą dostosowane do panujących w pomieszczeniu warunków.

System ME-250 jest prosty w montażu i demontażu. Bez problemu można go przenieść w inne miejsce, rozbudować o dodatkowe elementy lub zaadaptować do nowej funkcji. Każdy wykorzystany przy konstrukcji profil zabezpieczony jest przed korozją, dzięki czemu nawet długoletnie użytkowanie nie będzie miało wpływu na wygląd i funkcjonalność podestu.
Podesty wolnostojące ME-250 Podesty wolnostojące ME-250