Zagospodarujemy Twoją magazynową przestrzeń Wyposażenie magazynów - konsultacje Projekt magazynu wysokiego składowania Dostawa i montaż regałów wysokiego składowania

Sprzedaż regałów

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty najwyższej jakości dla różnego rodzaju firm przemysłowych. Przekazujemy atrakcyjne rozwiązania dla przedsiębiorstw, którym zależy na dobrze zorganizowanej przestrzeni magazynowej.

Oferujemy sprzedaż różnego rodzajów regałów paletowych oraz półkowych. Wszystkie nasze produkty są odpowiednio chronione. Poddawane są specjalistycznej galwanizacji, która chroni artykuły przed korozją. Dodatkowo, wszelkie barwione regały półkowe i paletowe są lakierowane, co skutecznie chroni kolor.

Przystępując do każdego zamówienia, za każdym razem bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby klienta. W razie jakichkolwiek wątpliwości, za każdym razem doradzamy w doborze odpowiednich artykułów, najlepiej dostosowanych do jego magazynu.

Oferujemy różnego rodzaju regały paletowe i półkowe, które polecamy i sprzedajemy w zależności od wagi obciążenia, które ma pojawić się na specjalistycznej konstrukcji. Niektóre z naszych produktów, posiadają dodatkowe systemy zdalnego sterowania, znacząco usprawniające pracę.