REGAŁY PÓŁKOWE

Regały półkowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości regały półkowe HI-280. Cechuje je wielofunkcyjność i możliwość zastosowania w wielu branżach. Wszystkie proponowane przez nas artykuły są bardzo łatwe w montażu i dostosowane do modyfikacji.

Wszystkie z naszych produktów są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu i posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Ponadto, oferujemy szereg dodatkowych akcesoriów, przydatnych do urozmaicenia przestrzeni magazynowych.

Oferujemy regały półkowe:

  • wielopoziomowe HI280 – z gwarancją stabilności, posiadające bezpieczny system podłogowy. Dzięki dodatkowej powierzchni, użytkownicy są w stanie składować podwójną lub potrójną liczbę określonych towarów na możliwie jak najmniejszej powierzchni.
  • przepływowe CARTONFLO – idealne do wykorzystania przez hurtownie centrów dystrybucji i wszelkie zakłady produkcyjne oraz w miejscach, gdzie potrzebna jest przestrzeń, przeznaczona do składowania np. przygotowanych wysyłek.
  • automatyczne PETERNOSTER – dostosowane do pracy ciągłej. Mogą być budowane pod sufit hali/pomieszczenia i obsługiwane z posadzki. Wszystkie składowane towary same przyjeżdżają do obsługującego co pozwala na zaoszczędzenie czasu i usprawnienie pracy.